INTEX Speed Solar Sun LDPE 0,7 x 6 m

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v www.maxstore.sk

• Funkčné.
    • Jednoduché zapojenie.
    • Účinné. Pomáha na mojom 4,57m x 0,92 bazéne ohriať vodu spolu zo solárnou plachtou cca až o 4 stupne denne.
    • Jednoducho som ho umiestnil popri plote na trávu.
    • Veľkosť je primeraná k môjmu bazénu a teda jeho výkon je postačujúci..
    • Pozor na možnosť umiestnenia . Je dosť dlhý ale zase užší.
    • Pre mňa je tento rozmer výhodný.
    • Cena by mohla byt nižšia ale zas za tu cenu nič podobne nevyrobíte.
    • Pokiaľ chcete mať filtráciu zapnutú aj cez deň a máte prehriatu vodu treba si dokúpiť obtočný ventil aby ste vedeli vypnuť ohrev panelom.
    • Ja som tak už mal 32 stupňovú vodu a filtráciu som zapiínal až na večer a skoro ráno aby mi už panel nevyhrieval vodu.

Super pomôcka na urýchlene zohriatie vody.
    Odporúčam hlavne keď mate malé deti tak nehrozí nejaké podchladenie a môžu sa skôr a dlhšie čľapotať.

Produkt nemá žiadne parametre.

Solárny kolektor Spee Speedsolar Sun LDPE 0,7 x 6,0 m 049123

LDPE plastové kolektory sa aj vo Vašom bazéne postarajú o príjemne teplú vodu. V závislosti od požadovanej teploty je možné sériovo zapojiť jeden alebo viacero prvkov. Pripojenie sa uskutočňuje medzi filtračným čerpadlom a vstupnou dýzou bazénu. Dodanie sa uskutočňuje bez spojovacích hadíc resp. upevňovacieho materiálu. hotový kolektor na jednoduchú montáž

LDPE plast vysokej kvality pre bazény do objemu vody 20.000 l max. prietok 10.000 l/h

Hadicové pripojenie O 32/38 mm

Pre optimálnu reguláciu teploty vody odporúčame náš obtokový systém.

• LDPE kolektory vysokej kvality s dlhou životnosťou
  • S možnosťou ľubovoľného rozšírenia
  • Pripravené na montáž

Rýchla montáž

So solárnymi kolektormi SUN LDPE máte nielen v najkratšom čase teplú vodu na kúpanie, ale aj montáž ide rýchlo a jednoducho. Kolektory sa už dodávajú pripravené na montáž. Následne musia byť namontované dva pripojovacie adaptéry pre bazénové hadice O 32 mm alebo O 38 mm. Nie je k tomu potrebné žiadne náradie.

Väčší výkon vyhrievania

Nič nie je jednoduchšie! Kolektory SUN LDPE je možné len s dvoma krokmi spojiť navzájom.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v www.maxstore.sk

• Funkčné.
    • Jednoduché zapojenie.
    • Jednoducho som ho umiestnil popri plote na trávu.
    • Veľkosť je primeraná k môjmu bazénu a teda jeho výkon je postačujúci..
    • Pozor na možnosť umiestnenia . Je dosť dlhý ale zase užší.
    • Pre mňa je tento rozmer výhodný.
    • Cena by mohla byt nižšia ale zas za tu cenu nič podobne nevyrobíte.

Super pomôcka na urýchlene zohriatie vody.